Daj dziecku rozwinąć swój potencjał

1 789 134

lepszych myśli

2 145 789

innych spojrzeń na świat

1 998 750

nowych marzeń

Jak nauczamy

Brainy MindfulnessPlus to sprawdzony program zajęć dodatkowych dla Dzieci i koncept wsparcia całej Rodziny.

Wywodzi  się z hinduskiej filozofii koncentracji i uważności i jest rozbudowany o opatentowane japońskie ćwiczenia wzmocnienia zmysłów oraz rozwoju umiejętności poznawczych.

W pełni dopasowany do potrzeb europejskiego odbiorcy, jest odpowiedzią na zapotrzebowanie współczesnych Rodzin.

Twórcą i właścicielem licencji jest Brain Child Learning z siedzibą w Indiach.

Jesteśmy w Białołęce

Prezentujemy pierwszą na Białołęce szkołę Brainy marki Brain-Child Learning.  Na świecie istnieje ponad 800 takich placówek, przede wszystkim w krajach azjatyckich.

Chcemy przekazać dzieciom wiedzę wypracowaną przez setki lat w krajach, które obecnie osiągają tak dobre rezultaty w nauce, technice i biznesie.
Celem prowadzonych warsztatów jest pokazanie, że dzięki łatwym ćwiczeniom także nasze dzieci mogą wypracować sobie sposoby na łatwe zapamiętywanie, lepszą koncentrację czy zwiększenie pewności siebie.

Czym się wyróżniamy?

Naukowo

udowodnione efekty

Brainy MindfulnessPlus to skuteczna metoda rozwoju mózgu, wspierania rozwoju inteligencji i radzenia sobie z emocjami oraz nauki koncentracji, wykorzystujące naturalną skłonność Dziecka do nauki poprzez zabawę.

Holistyczne

podejście do rozwoju Dziecka

Gwarantujemy wszechstronny rozwój osobowości dziecka i przygotowujemy do twórczego i samodzielnego życia w ciągle zmieniającym się społeczeństwie,
dbając o harmonijny,  zrównoważony i zdrowy rozwój ciała i umysłu.

Wzmacnianie

inteligencji, psychiki i umysłu

Jak pokazały ostatnie badania naukowe, odpowiednio dobrane ćwiczenia mogą podnieść iloraz inteligencji nawet o kilkadziesiąt punktów! Podobnie jak odporność psychiczną i percepcję umysłu.

Kontrola

fal mózgowych

Mózg posiada komórki nerwowe, które bezustannie wysyłają sygnały elektryczne zwane falami mózgowymi. Te bardzo unikalne wzory są ściśle związane z myślami, emocjami, nastrojami, a więc wszystkim tym, co robimy i czym jesteśmy. 

Atmosfera

uważności i skupienia

Dobrze wiemy, że odpowiednia atmosfera w trakcie zajęć to klucz do sukcesu. W czasie warsztatów Brainy, dzięki zastosowaniu technik relaksacyjnych, dominuje uważność, skupienie i relaks, a elementy stresujące są zredukowane do minimum.

Rola

nauczyciel - uczeń

Relacja trener Brainy – uczeń jest wyjątkowa! Oparta na zaufaniu, przyjaźni i wspólnej radości z odkrywania świata pozwala na szybkie i efektywne osiąganie zamierzonych celów.

Poznaj nas

Jan Kowalski

Trener rozwoju osobistego z blisko dwudziestoletnim stażem.

Na co dzień współpracuje z młodymi sportowcami, raz po raz przekonując i udowadniając, że pewność siebie to klucz do szczęśliwego życia: zarówno tu i teraz, jak i w przyszłości.

Anna Kowalska

Trenerka Brainy i certyfikowany opiekun dzieci. Za pan brat ze sportem. Pełna przekonania, że pamięć, skupienie i koncentrację, tak jak ciało, trzeba trenować, by osiągać sukces. Potrafi motywować, inspirować, budować pewność siebie.

Pomóż swojemu dziecku się rozwijać!

Zapisz je na weekendowe warsztaty Brainy już dzisiaj!

Brainy

Metoda Brainy powstała na bazie
najnowszych osiągnięć naukowych:

• Psychologii pozytywnej M. Seligmana,
• Teorii inteligencji wielorakich H. Gardnera,
• Teorii inteligencji społecznej E. Thorndike’a,
• Teorii inteligencji emocjonalnej D. Golemana
• Neuroedukacji R. Bandlera,
• Teorii flow M. Csíkszentmihályi
• Teorii rozwoju systemów wartości (Dynamika Spiralna) C. W. Gravesa,
• Modelu motywacji 3.0 D. Pink’a.